Tag: velipoje

Dëshmia nga Velipoja/Si mashtroi Bajraktari për 17-vjeçaren: S’ jam i marrë...

Gazetari Elton Qyno ka zbardhur rrëfimin e plotë të dëshmitarit të ngjarjes së rëndë që ndodhi këtë vit në Velipojë, ku u mbyt 17-vjeçarja...

Thellohet misteri i ngjarjes së rëndë në Velipojë, Indrit Bajraktari i...

Teksa ende nuk ka një version zyrtar për menyren e njohjes së Enisa Dodës dhe Indrit Bajraktarit, detaje të reja kanë dalë për këtë...

Mbytja e 17-vjeçares në Velipojë, merret vendimi i rëndësishëm për lundrimin

Pas ngjarjes tronditëse që ka ndodhur një ditë më parë, dhe misterit mbi rrethanat në të cilat ka ndodhur ku bilanci ishte vdekja e...

Mbytja e 17-vjeçares në Velipojë, flet nipi i familjes: Në bord...

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Velipojë, ku u mbyt një vajzë 17-vjeçare nga...

FOTO/Këta janë dy të rinjtë që po udhëtonin me motor uji...

Jane publikuar fotot e dy te rinjve, te cilet u perfshine ne ngjarjen e rende te ndodhur ne Velipoje. 17-vjeçarja në foto është viktima Enisa...

FOTO/Mbytja e 17-vjeçares në Velipojë, flet i riu i arrestuar: Dolëm...

Një 25-vjeçar u vu ne pranga për ngjarjen e ndodhur në Velipojë, ku humbi jetën si pasojë e mbytjes në det, prej një aksidenti...

Në skaf me 17-vjeçaren që u gjet e mbytur, ndalohet i...

Një 24-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka fshehur ngjarjen ku një vajzë 17-vjeçare u gjet e mbytur ditën e djeshme në Velipojë. Mësohet se...

Lëkundje tërmeti në Velipojë, pushuesit në panik

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë nga pushuesit në plazhin e Velipojës pak minuta më parë. Mësohet se tërmeti është regjistruar 20 km larg...

Përplasja me armë në Velipojë, arrestohen dy persona

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga dy persona të tentuan të vrisnin me armë zjarri dy shtetas të tjerë, sipas burimeve jane nga...

I vodhi ”Range Rover”-in pushuesit nga Tirana, policia kap autorin

Një 23-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Shkodrës pasi rezulton të jetë autori i vjedhjes së një makine luksoze në Velipojë. Shërbimet e...