Tag: vdes

Tragjedi në Orikum, makina përplas për vdekje 67-vjeçarin

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në mesditë në aksin Orikum - Vlorë. Një kalimtar, mashkull, 67 vjeç, ka humbur jetën i përplasur nga...

Dibër, vdes fëmija 6 vjeçar, i ra porta e hekurt sipër

Një fëmijë 6-vjeçar nga Dibra ka humbur jetën sot, pasi i ka rënë përsipër porta e hekurt e oborrit. Fëmija me iniciale A.S. nga...

Deputeti i LSI njofton ndarjen nga jeta të nënës së tij

Deputeti dhe ish-ministri Edmond Haxhinasto është në zi. Nëna e tij është ndarë nga jeta ditën e sotme. Këtë e njofton vetë deputeti i Elbasanit përmes...

Firence, bie nga shkallët, humb jetën 46-vjeçari shqiptar

Një shqiptar 46 vjeç ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi ka rënë nga shkallët. Ngjarja ndodhi në në rrugën Morgagni të Firences, ku ditën e...

Vrau babain me armën e shërbimit, Mirald Metallari mbetet dhe pa...

47 vjeçarja Nurie Metallari ka vdekur në spital nga plagosja që mori nga djali i saj Mirald Metallari, 21 vjeç, i cili vrau edhe...

EMRAT/ Koalicioni kundër ISIS konfirmon datën e vrasjes së Lavdrim Muhaxherit...

Koalicioni ndërkombëtar kundër grupit militant, Shteti Islamik, konfirmoi vrasjen e disa luftëtarëve nga Evropa Juglindore, përfshirë edhe disa luftëtarë shqiptarë që u janë bashkuar...

Tiranë, 14 vjeçari humb jetën duke mjelë lopën

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një adoleshenti ka ndodhur në Tiranë. Shtetasi me inicialet A.S, 14 vjeç ishte duke mjelë një lopë...

Vdes ish-ambasadori i Shqipërisë në Vatikan

Është ndarë nga jeta në moshën 55 vjeçare, ish-Ambasadori i Shqipërisë në Vatikan dhe Anëtari i Komitetit Shtetëror të Kulteve, Rrok Logu. Lajmi për vdekjen...

EMRAT/ Tiranë, sherr tragjik me thika, vdes 22 vjeçari

Një konflikt për motive të dobëta është bërë shkak për vdekjen e një të riu 22 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në në rrugën " Gjin...

EMRI/ Gjirokastër, aksident rrugor, vdes i moshuari , shoferi arratiset

Një aksident tjetër është regjistruar pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një 87-vjeçari...