Tag: vdes

LAJM I FUNDIT/18-vjeçarja në Memaliaj i jep fund jetës tre muaj...

Një ngjarje tragjike për një familje në fshatin Vasjar të Memaliajt. Siç mesohet, prindërit e një 18 vjeçare e kanë gjetur vajzën në orët...

Hidhet nga kati i 12-të, ndërron jetë i riu në Tiranë

Një ngjarje e rende eshte shenuar në kryeqytet mengjesin e sotëm. Mesohet se një i ri ka humbur jetën, pasi është vetëhedhur nga kati...

Gruaja ishte me urdhër mbrojtje/Vëllai i viktimës në Paskuqan tregon si...

Ervin Fjolla, vëllai i Enkeleda Çapokut ka treguar se si e gjeti të motrën e shtrirë në banesë dhe çfarë pa në vendin e...

Këputja e presës së betonieres në Korçë, dërgohet në spital i...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme, ku një punëtor 30-vjeçar ka ndërruar jetë gjatë orarit të punës në hyrje të pazarit...

Lajm i hidhur në fundvit, ndahet nga jeta ish-trajneri i Kombëtares

Eshtë ndarë nga jeta, ish-trajneri i Kombëtares Shyqyri Rreli, në moshën 89-vjeçare. Reli ka qenë një figurë e madhe e futbollit shqiptar, teksa në...

Vdes një 34-vjeçar në Elbasan, çfarë dyshon policia

Një tjetër viktimë është shënuar në këtë prag fundviti. Një 34-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij, në Elbasan.Bëhet fjalë për shtetasin...

EMRI/Ndahet nga jeta papritur, një nga themeluesit e PD

Ndahet nga jeta, papritur dhe para kohe Edmond Ymeraj, një nga themeluesit e Partisë Demokratike, Dega Fier. Lajmin e bën me dije ish-deputeti i PD...

EMRI/Gjendet i pajetë pronari i një lokali në Korçë, dyshohet se...

Nje 45-vjecar eshte gjetur i pajete mengjesin e sotem ne Korce.Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 në fshatin Mborje. Burime zyrtare nga policia bene me...

EMRI/Nipi e kërkonte pasi u zhduk papritmas, gjendet i vdekur i...

Një 73-vjeçar është gjetur pa jetë ditën e sotme pranë përroit të fshatit Zhulat. Bëhet fjalë për shtetasin Bashkim Pula, i datëlindjes 1946, i...

FOTO/Zbardhen emrat e çiftit, të rinjtë u gjetën në banesën e...

Policia ka reaguar me nje informacion paraprak lidhur me ngjarjen e rende në Librazhd. Policia  thotë se 19 vjeçarja ka mbërritur pa shenja jetë...