Tag: vdekje

EMRAT/Dy të vdekur nga familja në Berat, u helmuan nga gazi...

Gentian Hoxha, Neim Hoxha dhe Kamber Hoxha ishin duke hapur një pus për vaditje dhe dyshohet se kanë hasur në një xhep gazi. Pasi njoftuan...

Ndërron jetë papritur një shtetas finlandez në Sarandë, niset për ekspertizë...

Një finlandez ka humbur jetën ditën e sotme në qytetin e Sarandës. Bëhet fjalë për 63-vjeçarin e quajtur Martti Juhani Leskinen, i cili sipas...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, fadroma përplas për vdekje një 58...

Një 58-vjeçar është aksidentuar për vdekje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur aksidentalisht paraditen e sotme rreth orës 10:10, në rrugën “Ramazan Gaxherri”. "Mjeti tip fadrom...

FOTO/Shifra të frikshme raportohen nga SHBA, 2 mijë viktima brenda 24...

Më shumë se 25,000 njerëz me koronavirus kanë vdekur tani në Shtetet e Bashkuara, sipas një baze të dhënash të New York Times. Që...

9 shqiptarë kanë ndërruar jetë nga COVID-19 në SHBA, ambasadorja shqiptare...

Ambasadorja shqiptare në SHBA, Floreta Luli Faber, njofton se deri më tani 9 shqiptarë kanë vdekur nga COVID-19, ndërsa shton se “Fatëkeqësisht tabloja është krejt...

Përplaset motori me makinën në Milot, vdes në vend 50-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në rrugën nacionale në Milot ku një motor është goditur nga një automjet për pasojë ka humbur jetën...

E rëndë në Elbasan, 31-vjeçari në gjendje të dehur përplas për...

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit për aksidentimin me vdekje të një personi ende të paidentifikuar. Shtetasi B.Q., banues në fshatin...

Përmbyset zetori në Lezhë, vdes i moshuari

Një aksident i rëndë i ka marre jetën një 70-vjeçari në Talë të Lezhës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një mjet tip...

FOTO/”Duhesh zhdukur me soj e sorollop”, kërcënohet me jetë Agron Tufa...

Agron Tufa, njëkohësisht dhe drejtori i Institutit për Krimet e Komunizmit, u kërcënua me vdekje sërish nga një mesazh në Facebook. Ka qënë vetë ai...

Aksident në Tiranë, vdes në spital drejtuesi i motorit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, me pasojë vdekjen e një personi. Një automjet është përplasur me një motor dhe për pasojë...