Tag: vdekja

Viktima e katërt nga koronavirusi/Gazetari: Komplikacionet erdhën në pak minuta

Një 43-vjeçar u bë viktima më e re e koronavirusit në Shqipëri. Ai nuk kishte probleme shëndetësore, por ishte obez. Gazetari Erjon Skëndaj tha në...

Vdekja e 55-vjeçarit në gurore, arrestohet përfaqësuesi ligjor dhe dy punonjës

Tre persona janë arrestuar në lidhje me shpërthimin në gurore në Krujë, ku një 55-vjeçar humbi jetën një ditë më parë, ndërsa një person tjetër mbeti...

FOTO/Ndarja nga jeta në moshë të re, Enca Haxhia reagon pas...

Enca Haxhia la reaguar se fundmi ne rrjetet sociale lidhur me lajmin qe qarkulloi diteve te fundit se i ati i saj, Sokol Haxhia...

LAJM I FUNDIT/Një grua gjendet e varur në shtëpinë e saj...

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur ditën e sotme në Cërrik. Një grua është gjetur e varur në shtëpinë e saj ne fshatin Shales. Policia...

Ndahet nga jeta gazetari, poeti dhe shkrimtari i njohur shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 67-vjeçare gazetari, poeti dhe shkrimtari i njohur, Vasil Tabaku. Lajmin e kanë bërë me dije të familjarët e...

Vdekja e naftëtarit në Ballsh, Berisha: Shteti që vret njerëz! Qeveria...

Ish- kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha ka reaguar për vdekjen e naftëtarit në Ballsh, Artan Voshtina i cili nderroi jete sapo ishte kthyer në...

FOTO/Momentet e fundit të Jan Prengës para se të rrëmbehej, zbulohet...

Këto janë momentet të fundit të Jan Prengës, përpara se të rrëmbehej dhe më pas vritej nga të paktën 7 persona, disa prej të...

Ekspertiza zbulon shkakun, ja çfarë e shkaktoi vdekjen e nënës dhe...

Tre pjesëtarët e familjes Tola në fshatin Ostren të Bulqizës dyshohet se kanë humbur jetën si pasojë e asfiksisë nga soba e drurit, me...

Burg përjetë shqiptarit në Zvicër, aksidentoi për vdekje një grua pas...

Një i ri nga Kosova është dënuar me burg përjetë pasi aksidentoi për vdekje një grua në Zvicër. Prokurori publik në procesin që u zhvillua...

DETAJE/Vdekja e 13-vjeçares jetime nga zjarri në Shkodër, shtëpia e fëmijëve...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku disa barake të komunitetit rom u perfshine nga flakët dhe sollën që një...