Tag: vajton

VIDEO/Kaq e pati romanca e tyre? Stresi “vajton” për Keisin, i...

Reperi Stresi dhe Keisi ish-gruaja e tij përflitet se janë ndarë, ndonëse nga ata të dy nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar apo prononcim. Por...