Tag: universiteti i Tiranes

Universiteti i Tiranës pezullon pedagogun e dënuar për trafik droge

Rektori i Universitetit të Tiranës ka pezulluar nga detyra pedagogun Dritan Shoraj i cili u arrestuar dy ditë më parë nga policia pasi ishte...

Universiteti i Tiranës, ja sa kanë shkuar kuotat dhe tarifat e...

Pas bërjes publike të datave për aplikimet për maturantët që duan të zgjedhin Universitetin e Tiranës për studimet e Larta, janë bërë publike dhe...

Universiteti i Tiranës bën njoftimin e rëndësishëm për maturantët

Universiteti i Tiranës  Ka publikuar një njoftim te rëndesishëm për maturantët që do të fillojnë këtë vit studimet e larta. POSTIMI NE FACEBOOK: Data të rëndësishme...

Zv.Dekani Gjekmarkaj alarmon: Qeveria, test buke për pedagogët e Universitetit të...

Pedagogët e Universitetit të Tiranës nuk kanë marrë rroga për muajin janar edhe pse të paktën kjo rrogë duhej të merrej në fund të...

Bordi i Akreditimit godet Universitetin e Tiranës: Kurrikula të vjetra e...

Bordi i Akreditimit të ministrisë së Arsimit godet Universitetin e Tiranës duke inkurajuar studentët ti drejtohen universiteteve private. Gjykimi përfundimtar i Bordit të Akreditimit rezulton...