Tag: tuna

FOTO/Arsyeja pse nuk flisnin paska qënë Roberti! Nora dhe Tuna kapen...

Deri para pak kohësh nuk bëhej fjalë të shihje Nora Istrefin dhe Altuna Sejdiun të uleshin bashkë apo të ishin mikesha të njëra tjetrës. Por,...

Roberti kapet sërish me Tunën: Albumi i ri imitim i Elvana...

Marrëdhënia mes kunatave dhe dy vëllezërve nuk është e mirë, dhe kjo tashmë është publike. E kemi fjalën për Tunën me Patrisin dhe nga...

VIDEO/Elvana nuk përshëndet Tunën, zbulohet çfarë ndodhi në premierën e filmit

Në një video të publikuar më herët në rrjetet sociale, u pa se marrëdhënia mes këngëtareve të njohura Tuna dhe  Elvana nuk dukej të...

Albumi i ri i Tunës, Aurela i ka dy fjalë për...

Altuna Sejdiu prej disa ditësh është ne qendër të vemendjes për shkak të albumit të saj të ri, këngët e të cilës janë padyshim...

VIDEO/Tuna nuk zhgënjen në albumin e ri, këngë shqip dhe detaji...

Altuna Sejdiu është rikthyer ndryshe në muzikën shqiptare, duke prodhuar disa këngë të reja të cilat padyshim janë plot stil dhe ndjenjë. Pas koncertit të...

FOTO/Pas koncertit të Tunës, Olti kapet me këngëtaren: S’ka lënë fast...

Koncerti që riktheu Tunën në skenë pas një kohë të gjatë shkëputjesh, u bë kryeqendra e lajmeve rozë ditën e djeshme. (Lexo këtu) Nuk munguan...

FOTO/Surpriza e Tunës, këngëtarja sjell një projekt të veçantë për 8...

Altuna Sejdiu do të rikthehet me një projekt serioz dhe shumëdomethenës. Mësohet se këngëtarja, po sjell albumin 'Fortuna'. Tuna ka vendosur që të mbledhë bashkëpunëtorët...

FOTO/ Tuna publikon foton e tatuazhit në vendin intim

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur në media Altuna Sejdiu ose siç e njihet nga të gjithë Tuna ka publikuar ditën e sotme...

Tuna largon vjehrrën nga shtëpia? Foto e fundit zbulon gjithçka

Tuna së fundmi ishte kryefjalë e medias. U raportua se Tuna nuk qëndron mirë jo vetëm me Robertin dhe Norën por as me vjehrrën, nënën...

‘Lufta mes moderatorëve’, Ermali vazhdon me kundërpërgjigjet në rrjetet sociale

Altuna Sejdiu ishte e ftuara e Ermal Mamaqit në puntatën e radhës në  'Xing me Ermal'. Fakti që Tuna u lirua nga komplekset dhe...