Tag: tregu elektrik

Kabina elektrike përfshihet nga flakët, e gjithë zona në Tiranë mbetet...

Ne disa zona te kryeqytetit pas erërave të forta, ka patur dhe probleme me energjinë elektrike. Një kabinë elektrike u përfshi nga flakët mbrëmjen e...