Tag: trajneri

VIDEO/”Ju jeni pisa”, Trajneri shan dhe godet futbollistët e Laçit, shoqërohet...

Pasi qarkulloi një video e dhunës së tij ushtruar futbollistëve, ish-trajneri i ekipit të Laçit U-17, Ndue Tarazhi është shoqëruar nga policia mëngjesin e...

FOTO/Klubi i Superligës gjen fajtorin e problemeve, shkarkon trajnerin

Vetëm 2 pikë, 2 barazime tregojnë qartë krizën totale që ka mbërthyer klubin vlonjat "Flamurtari". Në kushtet kur krijuan ekipin vetëm në limite, më shumë...

Fati i keq për Kukësin, pas eliminimit skuadra shkarkon trajnerin Ernest...

Pas humbjes në Ligën e Kampionëve, Klubi i Kukësit ka zyrtarizuar shkarkimin e trajnerit Ernest Gjoka. Në ditët në vijim klubi verilindor do të...

Prezantohet trajneri i ri i Milanit, kush do t’i drejtojë tani...

Skuadra e Milanit do të jetë në udhëheqjen e një trajneri të ri. Marco Giampaolo u prezantua sot zyrtarisht si trajner i Milanit dhe...

Trajneri i ri i Shqipërisë, Duka e ka arritur marrëveshjen paraprake

Pas shkarkimit të Christian Panuccit, Federata Shqiptare e Futbollit është në kërkim të trajnerit të ri të Kombëtares shqiptare. Së fundmi, ish-kapiteni i Kombëtares, Besnik...

Panucci flet nga Rinasi për shkarkimin: Në këtë rast unë jam...

Tashmë zyrtarisht Panucci nuk është më trajneri i Kombëtares. Federata Shqiptare e Futbollit dha vendimin për largimin e ish-trajnerit ditën e sotme. Rezultati zhgënjyes në...

VIDEO/Për të mos u humbur, portieri refuzon urdhërat e tij, trajneri...

Ish-kapiteni i Chelsea, John Terry akuzoi portierin e Chelseas Kepa Arrizabalaga se nuk tregoi ndonjë respekt për Maurizio Sarri pasi refuzoi të dilte në...

Panucci largohet nga Shqipëria, mediat italiane zbulojnë planet e tij

Pozicioni i Christian Panuccit u diskutua gjatë pas disa ndeshjeve radhazi të Shqipërisë në të cilat dha një performancë të dobët. U aludua se trajneri...

VIDEO/E papritur nga Mourinho, lidhje jashtëmartesore me një bionde 14 vite...

Jose Mourinho është vënë sërish në qëndër të vëmendjes. Pas largimit nga Manchester United, po përflitet tashmë se ka një marrëdhënie të fshehtë me...

Manchester United merr vendimin: Shkarkon Jose Mourinhon nga posti i trajnerit

Jose Mourinho është shkarkuar nga Manchester United. Sky Sports News shkruan se asistenti i tij Michael Carrick do të emërohet menaxher i përkohshëm deri në...