Tag: Tmerri

DETAJE/Horror në Tiranë, ish-burri djeg me qumësht gruan në sy të...

“Ai tani është brenda, nuk kam më frikë…!” Këto fjalë thotë mes lotësh një grua me historinë e trishtë me një ish-bashkëshort të dhunshëm,...

Kush është “tmerri” i Lazaratit i arrestuar pas disa vitesh arrati

I shumëkërkuari Bako Buzheri, anëtar i bandës kriminale të Lazaratit, është vënë në pranga nga Policia e Gjirokastrës. Buzheri ishte shpallur në kërkim pasi është...

Abuzime seksuale nga 20 persona njëkohësisht, historia tragjike e një gruaje...

Mediat italiane shkruajnë sot për një ngjarje të rëndë të shtrirë 10 vite në kohë që i ka ndodhur një gruaje shqiptare. Vetëm pas dhjetë...

FOTO/ Tmerri në Dukagjin, dëshmitarët: Grabitësit me maska dhe automatikë, na...

Në Kir të Dukagjinit 7 persona janë grabitur një një fouristradë është shkrumbuar. Tre persona ma maska dhe të armatosur kanë ulur nga makina...