Tag: thike

Sherr mes të rinjve në Durrës/Një i plagosur me thikë, lëndohet...

Një konflikt i çastit mes dy shtetasve në qytetin e Durrësit ka çuar në përdorimin e thikës dhe plagosjen e njërit prej tyre. Sipas Policisë,...

I kërkon falje familjes të viktimës, gjykata vendos për djalin e...

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën “arrest ne burg” për Arbër Kote. 26 vjeçari vrau me thikë për rrugën e makinës Idajet Dullën. Ngjarja ndodhi...

Panik në familje, nipi plagosi me thikë gjyshin, policia i vihet...

Ndërhyrja në kohë e Policisë parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti në familje. Vihet në pranga 19-vjeçari që plagosi me thikë gjyshin e...

E FUNDIT/ Plagosen dy persona në Pogradec

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në fshatin Rremenj në Pogradec pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin. Ngjarja ka ndodhur pas sherrit i...

DETAJE/Shqiptari e masakroi me thikë para nënës dhe së motrës, vdes...

33-vjeçarja moldave Aliona Oleinic e cila u godit me thikë nga shqiptari Roland Bushi ka ndërruar jetë. Pas 45 ditësh agoni dhe gjashtë ndërhyrjeve...

Plas sërsh në Dibër, xhaxhai godet me thikë nipin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peshkopi. Sipas burimeve të policisë një 47-vjeçar me inicialet A.T ka patur një konflikt me nipin e...

France/Shqiptarja gjendet e therur në shtrat, bashkëshorti në gjendje shoku

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Francë. Sipas asaj që shkruajnë mediat franceze, ngjarja ka te beje me një grua shqiptare, e cila ...

EMRI/ Plagosi me thikë 62-vjeçarin, arrestohet autori në Elbasan

Arrestohet autori që plagosi dje 62-vjeçarin Enver Xhezairi, në Elbasan. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë, Myslim Lecaj. Ky i...

Sherr me thika në Tiranë, autori zbulohet nga kamerat e sigurisë

Është zbardhur ngjarja e ndodhur mbrëmjen e datës 6 gusht, në rrugën “Vaso Pasha”, ku si pasojë e përshkallëzimit të një konflikti, u plagos...

LAJM I FUNDIT/Plagosi 17-vjeçarin, kapet vlonjati

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasin M.S., 33 vjeç, banues në Vlorë. Shërbimet e Policisë Vlorë pas hetimeve intensive për zbardhjen e ngjarjeve...