Tag: Teuta

Zhvillohet finalja e Kupës së Shqipërisë, FSHF kërkon të ndiqet shembulli...

Ditën e dielë pritet të luhet finalja e Kupës së Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës. Ndeshja do të luhet në kullën me stadium ‘Air...

Basketboll, sukses historik i Teutës

Basketbolli shqiptar ka njohur një rezultat historik, pasi skuadra e Teutës për meshkuj, ka arritur të sigurojë kalimin për në finalen e Kupës Ballkanike. Durrsakët...

“Kam ruajtur një pushkë për ty”, Teuta rrëfen tmerrin e 47...

Teuta Muçaj, nënë e 4 fëmijëve, sot 62 vjeçe ka rrefyer për Shkodranews se si bashkëshorti i saj Shefqet Muçaj e ka dhunuar sistematikisht...