Tag: teleferiku

Gjendet i vetëvarur i riu tek zona e teleferikut në Dajt

Një 34-vjeçar është gjetur pa shenja jete tek Teleferiku, në afërsi të Antenave, në Dajt. Njoftohet se O.Gj., 34 vjeç u gjet i vetëvarur...

Zjarr në një banesë në rrugën e Teleferikut, lëndohet pronari i...

Perfshihet nga zjarri nje banee ne Tirane dhe mbetet i lenduar kryefamiljari. Ngjarja ka ndodhur ne zonën e Teleferikut në kryeqytet dhe sipas policise,...