Tag: te lenduar

VIDEO/Pamje të frikshme nga shpërthimi i madh në një fabrikë në...

Një shpërthim i fuqishëm në një fabrikë fishekzjarresh në Sakarya të Turqisë dyshohet se ka shkaktuar qindra të vdekur. NUk dihen ende shkaqet e shpërthimit,...

Era e fortë në Tiranë, 5 persona përfundojnë në spitalin e...

Rënia e objekteve të ndryshme që ranë nga era e fortë bëri që në spitalin e Traumës të të marrin mjekim 5 persona. Qytetaret kane...

DETAJE/Tërmetet shkundin Korçën, ka të plagosur dhe dëme të shumta

Lëkundjet e forta të tërmetit me epiqendër në fshatin Mollas të Korçës kanë lënë pas katër persona të plagosur dhe disa shtëpi të dëmtuara. Sipas...

LAJM I FUNDIT/Aksident i rëndë në Lezhë, dyshohet për të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugorë Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të Treshit. Nga informacionet e para mësohet se nga...

LAJM I FUNDIT/Sulm me armë në Hollandë, 7 të plagosur

Një sulm me armë ka ndodhur në Hollandë, nga ku kanë mbetur të plagosur 7 persona. Sipas informacioneve të fundit nga policia, ngjarja ka ndodhur...

VIDEO/Ujë me presion ndaj protestuesve, qytetarit i thyhen 2 brinjë

Pas protestës së opozitës dhe gazit lotsjellës së bashku me autobotin me ujë që përdori policia, kanë marrë dëmtime serioze disa protestuesë të cilët...

Të lënduar nga gazi lotsjellës dhe plumbat e gomës, Ministria e...

Protesta po vazhdon të jetë e tensionuar, ndërsa policia vazhdon të hedhë gaz lotsjellës për të përçarë protestuesit. Shumë prej tyre nuk janë ndjerë...

VIDEO/Pamje nga rrëzimi i dy ndërtesave në Francë, nisin kërkimet për...

Qyteti i Marsejës në Francë u trondit mëngjesin e sotëm. Dy ndërtesa u rrëzuan në qytetin jugor, duke lënë një grumbull gjigant rrënojash dhe trarësh....

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Fier-Levan, 4 të plagosur,...

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Levan. Aksidenti ka ndodhur afër liqenit artificial të Levanit. Nga informacionet paraprake, dyshohet se ka...

Tiranë/Digjet kati i dytë i banesës, ka të lënduar(Video)

Një banesë në rrugën 'Ramazan Bogdani' në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur mesditën e së premtes. Zjarrfikësit ndodhen ne vendngjarje dhe po...