Tag: te arrestuar

Arrestohen tre persona në Tiranë, policia jep detajet

Arrestohet një 38-vjeçar i dyshuar për vjedhjen e disa biçikletave si dhe dy shtetas të tjerë, për veprën penale “Drejtim mjeti në mënyrë të...

Protestë e dhunshme te ‘Sheshi Skënderbej’, 3 qytetarë tërhiqen zvarrë nga...

Policia ka reaguar  dhunshëm mesditën e sotme ndaj dhjetëra personave që ishin duke protestuar në Sheshin Skëndërbej, kundër masave shtrënguese të qeverisë. Protestuesit kanë kërkuar...

Kapen me drogë në një lokal në Divjakë, mes katër të...

Katër persona, mes tyre një punonjës policie, janë arrestuar në një lokal në Divjakë pasi u kapën me një sasi kokainë dhe 3 armë...

Thyen masat kundër koronavirusit dhe dolën me makina në rrugë, 5...

Policia e Durrësit ka shoqëruar sot pesë persona të cilët kanë thyer rregullat duke dalë në rrugë me makina. Uniformat blu kanë paralajmëruar se do...

Detaje nga operacioni i sotëm në Shijak, nga vinte kokaina, 3...

Tri të arrestuar ishte bilanci i sotëm nga operacioni i fundit policor në Shijak. Policia njoftoi arrestimin e Luan Bodlli, 41 vjeç, Florenc Mema,...

Aksion i policisë në Shijak, pranga 3 personave të shpallur në...

Forcat RENEA kanë finalizuar nje operacion bliz, ku jane vene ne ndjekje te disa personave te shpallur ne kerkim nderkombetar. Ndonëse ende nuk ka informacione...

VIDEO/Policia jep detajet e operacionit në Kadastrën e Durrësit, dalin emrat...

Policia jep detaje për operacionin e koduar “RODONI” që çoi në pranga ish-zyrtarë e zyrtarë të ish-Hipotekës dhe Kadastrës Durrës. Vihen në pranga 18...

VIDEO/Policia përqëndrohet në Vlorë, tjetër operacion i madh: 7 në pranga...

Policia ka zhvilluar një operacion në Vlorë, ku në pranga janë vënë 7 persona, ndërsa 3 u shpallën në kërkim. Ky operacion është realizuar në...

Kokaina me logon e FK Elbasani, publikohen fotot e 4 të...

Pak ditë pas aksionit policor, ku u kapën mbi 617 kg kokaine e pastër, mediat në Brazil kanë publikuar edhe fotot e 4 të...

DETAJE/4 persona në pranga, 5 të tjerë të proceduar, ja çfarë...

Policia e Tiranës ks goditur dy raste të shpërndarjes së lëndëve narkotike, në operacionin e koduar “Bulevardi”. Të arrestuar në flagrancëjanë  4 shtetas, ndërsa...