Tag: Taulant balla

FOTO/ “Taulant Balla, lidhje të paligjshme me ujësjellësin, bën fabrikë uji”

Sekretari i Përgjithshëm i PS dhe kreu i PS se Prrenjasit iu marrin banoreve uijn per fabriken e tyre, shkruan në mesazh qytetari dixhital,...

FOTO LAJM/ Çiftit Balla vetëm kjo foto i kushton 30 mijë...

“Për vete zhgërryhen në luks, qytetarëve iu presin kafshatën! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital!”. Kështu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha, ndërsa poston edhe këtë...

Reagon PS e Kukësit: Nuk bëjmë zgjedhje se ka qejf Taulanti...

Asambleja e PS-së së Kukësit ka reaguar pas deklaratave të sekretarit të Përgjithshëm të PS-së, Taulant Balla. PS e Kukësit ka dalë kundër të...

“Taulant Balla ka sekser në Librazhd, në lojë një shofer”

Qytetari dixhital përmes një mesazhi ka denoncuar sot sipas tij rastin e marrjes së gjobave për cdo vend pune apo legalizim përmes njerëzve të...

PS zbulon armikun e brendshëm, është në Kavajë, mësohet emri

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla u ka tërhequr vërejtje delegatëve që nuk janë angazhuar për realizimin e funksioneve dhe detyrave të tyre...

VIDEO/ Ja çfarë i thotë fallxhorja vajzës që “i ka rënë...

Fallxhoret janë në shënjestër të “Stop” kësaj radhe. Në fakt shumë vajza e gra sidomos kur janë të dëshpëruara kërkojnë të dinë fatin. Por...

‘Zemra’, gazetarja i përvishet Ballës: Jam zonjë, tërhiqe mbrapsht atë që...

Në emisionin “Të Paekspozuarit” mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një skenë tepër interesante, ku deputeti socialist Taulant Balla u përplas me gazetaren Klodiana Lala....

FOTO/ Baba Taku sufleri i Taulant Ballës, zbulohet e-maili i Brahos...

Një biseda private mes Spartak Brahos dhe kreut të deputetëve socialistë Taulant Balla, është bërë publike sot. Një e-mail i zyrës së shtypit të Partisë...

Zguri i përgjigjet Ballës: Lojën politike zhvendoseni gjetkë

Pas një postimi të deputetit socialist Taulant Balla se Parlamenti duhet të shkarkojë kreun e KQZ-së për shkelje të ligjit në rastin e Kryetarit...

Dritan Zagani publikon skandalin tjetër: Nuk kam dijeni për vendimin e...

Ish-oficeri i antidrogës që publikoi i pari lidhjet e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri me grupet kriminale të Vlorës ka surprizuar sërish sonte teksa...