Tag: taksisti

Basha – taksistëve: Plani ynë me 5 pika ju ndihmon, qeveria...

Kryetari i Partisë Demokratike, Z. Lulzim Basha zhvilloi sot një varg takimesh me bizneset e taksive në qytetin e Tiranës. Taksistët janë kategoria më e...

Taksisti me Covid tentoi të kalonte Kakavijën me dy persona, gjobitet...

Një taksist pozitiv me Covid-19 tentoi të kalonte kufirin me 2 persona në makinë. Ai kishte bërë testin dhe ndonëse kishte rezultuar pozitiv me...

Viktima e parë e COVID-19 në Tepelenë, humb jetën taksisti

Një taksit nga Tepelena ka humbur jeten pas infektimit me COVID-19. Mësohet se ai ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në spitalin e Infektivit. Refat...

Vëllezërit pranojnë vrasjen e taksistit: 71-vjeçari na ngacmonte motrën dhe nënën

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e taksistit 71-vjeçar, Abdullah Budlla në aksin Fushë Krujë-Vorë. Ngjarja e ndodhur më datë 03.08.2020, ka pasur...

FOTO/Këta janë dy vëllezërit që vranë taksistin në Fushë Prezë

Keta jane dy vellezerit, Sajmir dhe Arsil Shera, të arrestuar në Tiranë për vrasjen e taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla. Siç raporton policia, njëri prej...

E FUNDIT/Ekzekutimi i taksistit Abdulla Budlla në Prezë, arrestohen dy vëllezërit

Identifikohen, kapen dhe vihen në pranga 2 vëllezër, të dyshuar si autorë të vrasjes se taksistit ne Peze. Gjatë operacionit u vu në pranga...

Vrasja e taksistit, policia identifikon autorin, disa të shoqëruar në Nikël...

Krimet e Rënda në Policinë e Tiranës duket se kanë identifikuar autorin e vrasjes së taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla. Dy ditë pas krimit të mistershëm,...

LAJM I FUNDIT/Shoqërohet taksisti në Elbasan, dyshohet se tentoi të rrëmbejë...

Një taksist në Elbasan është shoqëruar nga policia pasditen e sotme, pasi dyshohet se ka tentuar të rrëmbejë një fëmijë. Ka qenë gjyshja ajo e...

PROSTITUTAT E LUKSIT/ Zbardhen bisedat mes taksistit dhe policit, si u...

Pas arrestimit të 28 personave në lidhje me prostitutat e luksit që ofroheshin në Tianë janë zbardhur bisedat mes taksitstit dhe policit që ishte...