Tag: sulmi

Pas denoncimit nga Berisha, reagon policia për sulmin në Shijak: Nuk...

Policia ka reaguar sërish vetëm pas publikimeve të denoncimeve nga ish-kryeministri Berisha. Para disa ditësh, ish-kryeministri bëri publike një mesazh të një qytetari, i cili...

Reagon sërish Ambasada Amerikane për opozitën, ka një mesazh për protestën...

Ambasada Amerikane ka një thirrje dhe një mesazh për zhvillimin e protestës së  dytë të opozitës. Ambasada e SHBA-së ka dërguar sot një mesazh për...

Berisha-Dakos: Mjer ti o Gjush! Taulanti të shpalli kurban

Ish-kryeministri Sali Berisha ka adresuar disa kritika ndaj kreut të bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha ironizon duke shkruar...

FOTO/Hakerat marrin faqen e ish-ministrit grek: Do të ngremë flamurin turk...

Ish-ministri i Financave në Greqi është sulmuar nga hakerat. Sipas mediave greke, bëhet fjalë për disa hakera turke të cilët kanë ndërhyrë në adresën...

Të shtëna me armë në lokalin e natës në SHBA, ka...

Të shtëna me armë janë dëgjuar në një lokal në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sipas mediave të huaja dyshohet se...

Sulm me bombë molotov biznesit të shqiptarëve në Greqi, policia shton...

Vazhdon të jetë e tensionuar marrëdhënia mes Greqisë dhe Shqipërisë pas ngjarjes në Bularat, ku u vra nga forcat RENEA 35-vjeçari grek Konstantinos Katsifa. Së...

Thumbat e Endri Fugës, gazetari i kthen përgjigje: O regjisori i...

Në një postim në rrjetet sociale, këshilltari i kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga lëshoi thumba mbi panelin e gazetarëve të cilët ishin ftuar në...

Sulmoi Ilir Beqjen me vazo dhe gurë, policia dërgon autorin në...

Janë mësuar  detaje te reja për sulmin që iu bë ish-ministrit te Shëndetësisë Ilir Beqja. Është mësuar se kush ishte autori i sulmit i cili...

VIDEO/25 të vdekur mes tyre dhe një fëmijë, kush fshihet pas...

Udhëheqësit iranianë kanë akuzuar shtetet e Gjirit të mbështetur nga SHBA si ata që fshihen pas sulmit terrorist mbi një paradë ushtarake ku mbetën...

Deputeti tregon kë do fajësojë Rama për sulmin ndaj gazetares Klodiana...

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar ndaj sulmit me armë që iu bë gazetares Klodiana Lala në shtëpinë e prindërve të saj...