Tag: sterilizimim

DOKUMENTI/PD denoncon koncesionin e sterilizmit, ish-deputeti: Ndërpriten operacionet në Shkodër

Partia Demokratike denoncon koncesionin korruptiv te sterilizmit, ndërsa kete herë ish-deputeti Bardh Spahia siguron dhe dokumentin që e vërteton. Sipas tij, është urdhëruar nderprerja...