Tag: SPITALI INFEKTIV koronavirus

Spitali infektiv, 4 te tjere te dyshuar me covid 19, shtohen...

4 pacientë të dyshuar me COVID-19 kane mberritur sot gjate dites ne spitalin infektiv. Ata janë një grua rreth të gjashtëdhjetave dhe 3 mëshkuj,...

Urgjenca e infektivit, deri tani 3 persona erdhën më autoambulancë

Është shtruar në spitalin infektiv një grua 65 vjece e cila ka problem me frymëmarrrjen. Deri tani kanë ardhur sot në spitalin infektiv 3...

VIDEO/ Mjekët e spitalit infektiv, porosi të rrepta këtë mbrëmje për...

Mjekët e spitalit infektiv kanë realizuar një video sot ku u bëjnë thirrje të gjithë qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi. Sic duket mjekëtë dhe...