Tag: Spaho

Balla fillon sulmet politike, Spaho i kthen përgjigje: Nuk doni që...

Diten e sotme, Taulant Balla ka rindezur debate politike, pasi beri disa sulme ndaj opozites, e cila prej disa ditesh eshte e fokusuar ne...

Nënkryetari i PD publilon videon: Rama është i pabesueshëm! Nuk e...

Ish-deputeti Edmond Spaho ka reaguar së fundmi ne rrjetet sociale, duke publikuar dhe nje video te fundit nga kryeministri Edi Rama. Spaho sikurse dhe PD,...

Nënkryetari i PD Edmond Spaho:Farsë skandaloze e Ramës me Shkodrën

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se dorëheqja e drejtorëve në Shkodër është një farsë skandaloze...

VIDEO/Padi për prefekten e Tiranës, PD: Zbatoi urdhrin e paligjshëm të...

Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho në një deklaratë për mediat është shprehur se po thellohen paligjshmëritë e 30 qershorit. Spaho tha se Ramës nuk...

“Anulohet fitorja e Katiaj në Dhomën e Tregtisë”, PD: Ja si...

Në një deklaratë për mediat, nënkryetari i PD, Edmond Spaho u shpreh se kryeministri Edi Rama, për pushtetin e tij, kërkon të kapë edhe...

Spaho:Lajmet për negociata me Ramën janë spekulime për të larguar vëmendjen...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho gjatë një bisede në rubrikën “Opinion” e News 24 u ndal edhe tek raporti i publikuar dje nga...

“Nuk do të lejohen jashtë nga 5-10 vite”, PD- Ramës: Kërcënove...

Edmond Spaho, nënkryetar i Partisë Demokratike, ka dalë në një deklaratë per mediat, duke u përqëndruar tek deklarata e kryeministrit Rama lidhur me përplasjet...

“Nuk na nevojitet ndjesa publike e Damianit”, ish-deputeti: Do përfundosh në...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka reaguar pas deklaratës së ish-ministrit Damian Gjiknuri i cili shprehej se me Beccett-in Shqipëria kishte fituar një...

“Rilindje moj kuç*ë”, Spaho-Dakos: Nuk je vetëm ti, pasi ke edhe...

Deklaratave të kryebashkiakut Dako se edhe pse me 5 u bë kryetar Bashkie, u është përgjigjur Edmond Spaho, ish-deputeti i PD. Spaho i kujton Dakos...

VIDEO/Padia penale ndaj Ramës, 3 akuzat dhe sa vite burg rrezikon...

Pas depozitimit Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edmond Spaho ka mbajtur një deklaratë për mediat. Ai ka shpjeguar dhe 3 veprat penale që ...