Tag: spahia

Ish-deputeti nxjerr “bllof” ministrinë për spitalin COVID 3: Manastirliu harroi çfarë...

Vazhdojne denoncimet nga Partia Demokratike, ku se fundmi ish-deputeti Bardh Spahia ben publike mesazhet qe vijne ne adresen e tij. Sipas tij, fatkeqësisht vazhdon saga...

Rritja e rasteve me COVID-19/Spahia: Nuk e kanë fajin qytetarët, por...

Diten e sotme, Shqiperia kaperceu njesoj si dje me rastet me koronavirus. 18 raste ne qytetet si Tirana, Kruja, Berati dhe Durresi. Lidhur me kete situate,...

“Në ministri kanë qenë vetëm punonjësit e tenderave sekrete”, Spahia ngre...

Ish-deputeti Bardh Spahia ka publikuar të tjera fakte lidhur me të ashtuquajturin “incident” në ministri, ku pasdite vonë digjeshin dokumente dhe si për rastësi,...

Ish-deputeti-Ministres: Stili militant i fajësimit të paraardhësve në fund të mandatit...

Ish-deputeti Bardh Spahia ka reaguar së fundmi ne rrjetet sociale lidhur me problematikat e shëndetit. Bardhi shkruan se sipas ministres Manastirliu, rilindja e paskërka nisur...

Ish-deputeti demokrat thirrje Ramës: Mos e provoko Shkodrën!

Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, ka reaguar pas vendimit të Ministrisë së Financave për t’i bllokuar të gjitha fondet Bashkisë së Shkodrës, me argumentin se...

Reagon Spahia : Reagim ndaj kapobandës Edi Rama, që po e...

Nga protesta që po zhvillohet në Shkodër, ish deputeti demokrat Bardh Spahia, , është shprehur se qyteti më i madh në veri të vendit...

Spahia:Dinjitetin nuk ta jep pushteti

DINJITETIN NUK TA JEP PUSHTETI Figura e kujt pretendon te jete qytetari i pare i Shkodres eshte padyshim interes i cdo qytetari shkodran, i majte...

Spahia i përgjigjet Valdrin Pjetrit:Nëse nuk ndjen detyrim t’i shpjegoje 5%...

PER TE QESHUR E PER TE QARE Ne vend te Prokurorise reagon Valdrin Pjetri! Rilindja nuk zhgenjen se te gjithe personazheve u jep te njejtin...

Arrestimi “live”/ Bardh Spahia rrëfen momentin: Policët nuk e dinin as...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka folur mbi momentin e arrestimit gjatë një lidhjeje direkte me emisionin “Open” në televizionin “Top Channel”. Në një...

VIDEO/Spahia:Si e dhunon PS qendrën shëndetësore në Shkodër

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, i ndodhur në “arrest shtëpie” pas përplasjes në KZAZ-në e Shkodrës, ka denoncuar një skandal nga qyteti verior,...