Tag: simboli i shqiponjes

Xhaka “provokon” sërish, bën shqiponjën me një person të vecantë

Granit Xhaka është në pushime me të dashurën e tij, Leonitën dhe tani ka postuar në Instagram një foto duke bërë shqiponjën. Ylli i Arsenalit...

Racizem grek me ish-kapitenin e Partizanit, i anullohet kontrata për foton...

Idriz Batha është ndier i fyer nga mënyra se si e ka trajtuar klubi grek i Larisës.Ish-kapiteni i Partizanit dhe një ndër më të...