Tag: shtohen

LAJM I FUNDIT/Tirana e vetmja vatër e rrezikshme, shtohen rastet me...

Minsitria e Shendetsise njofton se numri i te prekureve vijon te rritet, dhe kjo ndodh vetem ne Tirane, pasi ne qytete te tjera nuk...

LAJM I FUNDIT/Rriten sërish shifrat, shënohen 15 raste me koronavirus

186 persona te dyshuar jane testuar per koronavirus ne vendin tone dhe brenda 24 oreve jane konfirmuar 15 raste me koronavirus. Ministria e Shendetsise ben...

Shtohen rastet me koronavirus në Berat, të fundit brenda Drejtorisë së...

Burimet zyrtare pranë Drejtorisë Rajonale të Shëndetit Publik në Berat komfirmojnë se nga 20 testimet e kryera në punonjësit e Ujësjellësit të Beratit vetëm...

“Kurba nuk varet nga rastet e reja”, Pipero flet për situatën:...

Në një lidhje live për ”News24”, mjeku infeksionist Pellumb Pipero theksoi se shtimi i rasteve së sotme vjen prej shtimit të testimeve dhe gjurmimit...

Shkon në 494 numri i të prekurve me koronavirus në vend,...

Ka shkuar në 494 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 19 raste te reja. Lajmin e ka dhënë sot Ministria...

DETAJE/Shtohen rastet me koronavirus në Shqipëri, Shkodra ka më shumë të...

Ka shkuar në 467 numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë, me 21 raste te reja ne 24 oret e fundit. Harta...

Shtohet numri i të infektuarve në Elbasan, mes tyre 2 studentë...

Shkon në 15, numri i të prekurve në Elbasan. Burime për ABC News bëjnë me dije se janë dy janë studentë të gazetarisë në Elbasan...

LAJM I FUNDIT/Rritet bilanci i të prekurëve me koronavirus, rastet e...

Rritet bilanci i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Këtë e dëshmojnë edhe të dhënat e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë. Drejtoresha e Institutit...

Zbulohen shifrat për herë të parë: Në shkurt mbi 18 mijë...

Instituti i Statistikave ka dhënë për herë të parë shifrat e të huajve dhe nënshtetasve shqiptarë të cilët kanë hyrë në vendin tonë gjatë...

Shkon në 104 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri,...

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 15 raste të reja me COVID-19, duke e çuar në 104 numrin e të prekurve. Në komunikimin e...