Tag: SHQIPERI

LAJM I FUNDIT/Rritet numri i të infektuareve me koronavirus në Shqipëri

Shtohen rastet me Covid 19 në Shqipëri. Në përditësimin e sotëm  janë konfirmuar zyrtarisht edhe 6  të prekur të tjerë nga ky virus në...

Rritet numri i të infektuarëve në vend, shënohen tri vatra të...

Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 35 persona dhe prej tyre janë konfirmuar 6 raste të reja me koronavirus. Ministria e Shendetesise konfirmoi se...

LAJM I FUNDIT/Rritet numri i të infektuarëve, kryeson Tirana

Ka shkuar në 70 numri i personave që janë prekur me koronavirus në vendin tonë. Të dhënat e reja i ka bërë me dije sot...

Vatra të reja në Tiranë dhe Kavajë, tre prej të prekurve...

Sipas drejtoreshës së Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, 3 prej rasteve të reja te shenuara keto 24 ore, janë shtetas Italian që ndodhen...

Shënohet viktima e dytë nga koronavirusi në Shqipëri

Shqipëria ka shënuar viktimën e dytë nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar se pacienti 66-vjecar, i cili ishte prekur nga Covid 19, por që...

LAJM I FUNDIT/Shënohen 9 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Shkon në 51 raste numri i te prekurve me koronavirus ne Shqiperi. Ministria e Shendetesise beri me dije se ne 24 oret e fundit...

LAJM I FUNDIT/Shkon në 38 numri i personave me Covid-19 në...

Shkon në 38 numri i personave me Covid-19 në Shqipëri. Në 24 orët e fundit nga ana e Institutit të Shëndetit Publik në bashkëpunim...

LAJM I FUNDIT/Shkon në 33 numri i të prekurve me koronavirus...

Zv/Ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli dhe drejtuesja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP Silva Bino në përditësimin e fundit në lidhje me situatën...

LAJM I FUNDIT/Shkon në 12 numri i të infektuarëve me koronavirus,...

Ministria e Shëndetësisë raporton se ka shkuar në 12 numri i personave të prekur nga koronavirusi. “Kanë rezultuar dy raste me koronavirus. I moshuari në...

“Kam frikë për shokët dhe familjarët”, I riu nga karantina e...

31-vjeçari, që sipas të dhënave zyrtare rezulton pacienti i dytë zero dhe njëherësh personi i 6 i infektuar nga koronavirusi thotë se ka 36...