Tag: shpopullimi

Këlliçi publikon shifrat e frikshme të azilit: Pa Edi Ramën, shpopullimi...

Shifrat e largimit të shqiptarëve nga vendi rriten dita-ditës, dhe kujtojmë që jemi renditur ndër vendet e para në botë që kemi numrin me...