Tag: shperthen

E fundit/ Ngjarje e rëndë, shpërthen helikopteri në ishullin grek

Një helikopter me tre persona në bord ka shpërthyer në Greqi. Ngjarja ndodhi para pak minutash në ishullin Paros. Mësohet se kanë nisur kërkimet për...

Shpërthen transformatori në autostradën Tiranë-Durrës, disa të plagosur

Në autostradën Tiranë-Durrës ka shpërthyer transformatori elektrik dhe si pasojë kanë mbetur 3 punonjës të plagosur. Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 12.00, në autostradën Tiranë - Durrës...

LAJM I FUNDIT/Shpërthen bombola e gazit në zonën e ish-bllokut, dy...

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar në zonën e ish-bllokut ditën e sotme. Sipas informacioneve të fundit, shpërthimi ka ndodhur në rrugën “Vaso Pasha”, ndërsa...

EMRI/Shpërthimi i minës, humb jetën efektivja shqiptare, plagosen 2 të tjerë...

Një efektive e Forcave të Armatosura të Shqipërisë ka humbur jetën në Letoni. Ngjarja ka ndodhur si pasojë e shpërthimit të një mine. Lajmi konfirmohet...

“Rama ik pi***u”, shpërthen ish-deputeti: E dimë që ke skemën për...

Një reagim aspak të zakontë ka patur dhe aleati i Bashës, Nard Ndoka, i cili mesa duket nuk e ka përmbajtur vetes pas deklaratave...

LAJMI I FUNDIT/ Fier, shpërthen pusi i naftës

Gryka e një pusi nafte në Zharrëz të Fierit është përfshirë nga flakët këtë të enjte. Mësohet se gryka e pusti ka patur mbetje të...

Merr flakë makina gjatë ecjes, shpëton mrekullisht i riu në Fier

Një makinë ka shpërthyer në ecje duke rrezikuar jetën e shoferit i cili ishte brenda saj. Policia bën me dije se 20 vjeçari që drejtonte...