Tag: shpallet ne kerkim

Policia ka emrin e autorit të dyshuar për vrasjen që tronditi...

Policia pas disa oresh nxjerr një emër tashmë për autorin e dyshuar të vrasjes së 28-vjeçarit Vilson Tafçiu mbrëmjen e djeshme në zonën e...

DETAJE/Plagosje me armë në Durrës, policia vihet pas autorit të dyshuar

Një tjetër plagosje me armë ka ndodhur në vend, këtë herë në qytetin bregdetar Durrës. Burime nga policia sqarojnë se ngjarja ka ndodhur për...

Vrasja e Jurgen Kurtit, zbulohet emri i personit të shpallur në...

Pas arrestimit të tre bashkëpunëtorëve për vrasjen e Jurgen Kurtit, policia shpalli në kërkim autorin emri i të cilit nuk u bë me dije. Ndërkohë,...

Mosmarrëveshje për sasi të mëdha kokaine, shpallet në kërkim ‘armiku’ i...

Një tjetër person është shpallur në kërkim për ngjarjen e 4 tetorit në zonën e ish-Bllokut, ku mbetën të plagosur 2 persona dhe u...