Tag: shkelzen

Armina Mevlani tregon planet për dasëm me Shkëlzen Berishën, blogerja zbulon...

Armina Mevlani prej kohësh përflitet për një martesë të afërt me Shkëlzen Berishën. Blogerja, partnere e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit, ka treguar për...

Armina flet hapur: Ju tregoj si i kam raportet me Sali...

Armina Mevlani njihet gjerësisht jo vetëm për blogun e saj dhe aktivitetit në rrjete sociale, por edhe për lidhjen e saj me djalin e...

Gjykata rrëzon padinë ndaj Ballës, Shkëlzen Berisha: Do apeloj vendimin, deri...

Gjykata ka hedhur poshtë padinë e Shkëlzen Berishës të ngitur ndaj Taulant Ballës.  Në një deklaratë për mediat, Shkëlzen Berisha u shpreh se do...

FOTO/”Më le pa fjalë”, Armina feston ditëlindjen në Paris, Shkëlzeni bëhet...

Dyshja simpatike Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha gjithmonë janë në qender të vemendjes me historinë e tyre të dashurisë dhe me dedikimet që i...

FOTO/Fillojnë problemet me Shkëlzenin, Armina tregon torturat

Seriali “Game Of Thrones” është rikthyer për të mbërthyer qindra mijëra shikues nga e gjitha bota, kjo pasi është sezoni i fundit dhe pritet...