Tag: shkaterrohet

EMRAT/Arrestohen 6 persona në Tiranë, krimi i rëndë që kryen

Policia ka arrestuar gjashtë persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pasi u zbuluan teksa po përpiqeshin që të vidhnin nën kërcënimin e...

Shisnin kokainë e heroinë në kohë koronavirusi, arrestime në Durrës, mes...

Operacioni policor i koduar "HIGH QUALITY" ka çuar në sekuestrimin e 0.5 kg lëndë narkotike, e llojit heroinë dhe kokainë, si dhe një sasi...

DETAJE/17 shqiptarë arrestohen në Itali, trafikonin drogë nga Holanda

Eshtë shkatërruar një bandë  e madhe e cila trafikonte sasi droge. Prej orëve të para të mëngjesit në Itali është ndërmarrë një operacion kundër...

“Ra dhe Destili, Erion Veliaj fshin dhe gjurmën e fundit të...

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi ka dhenë një lajm jo të mirë përsa i përket një prej vendeve më të vizituara nga të rinjtë...

DETAJE/Shkatërrohen dy bandat shqiptare në Itali, merrnin fitime marramëndëse nga trafikimi

Policia italiane ka arritu të finalizojë një operacion kundër bandave kriminale. Bëhet fjalë për një operacion i Policisë italiane të Modenas, i cili ka...

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, kreu i bandës një shqiptar 37-vjeçar

Policia greke ka shkatërruar një grup kriminal i cili merrej me trafikun e qenieve njerëzore dhe shfrytëzimit të prostitucionit. Sipas policisë janë arrestuar 16 persona,...

Qytetarët publikojnë foto, shkatërrohet bliri 200 vjeçar në Kishën e Thethit

Ulja e menjëhershme e temperaturave është shoqëruar me stuhi të forta dhe reshje shiu, kryesisht në zonat e veriut të Shqipërisë. Kjo sigurisht që nuk...

DETAJE/ Shkatërrohet grupi italo-shqiptar i kokainës, 12 të arrestuar

Policia e Shtetit në bashkëpunim me atë italiane mbajtën një konferencë në Tiranë për të bërë publik rezultatet e një operacioni të përbashkët të...

DETAJE/ Shkodër, shkatërrohet grupi i 7 trafikantëve kokaine, ja si ranë...

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, ka regjistruar procedimin penal Nr. 1619/2017, në lidhje me veprën penale të “Prodhimit dhe shitjes së...

FOTO/ Shkatërrohet grupi i heroinës në Durrës, 1 në pranga 3...

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Durrës kanë finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar "Bridge", ku kanë goditur një rast të trafikut të...