Tag: Shitje

DETAJE/Babai ndihmonte djalin të shpërndante drogën në shkollë, zbulohet aktiviteti i...

Policia ka goditur një rast te  shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla. Arrestohet në flagrancë një 58-vjeçar që posedonte lëndën narkotike, si...

La çantën me drogë në parking, policia bie në gjurmët e...

Policia ka vënë në pranga një person në Tiranë, i cili ofronte lëndë narkotike ne kembim të parave. Uniformat blu sqarojnë se  është sekuestruar...

DETAJE/Zbulohet grupi që shiste drogë në Shkodër, mes tyre një grua...

Policia e Shkodrës ka finalizuar një operacion nga i cili janë arrestuar 2 persona dhe një tjetër është ndjekur penalisht i lirë. Policia ka njoftuar...

Si të zbulojmë modifikimin e makinave nga kontrabandistët!

Nëpërmjet Zyrës për Kontrollin e Eksportit dhe Sigurinë e Kufijve (EXBS), ambasada amerikane në Tiranë financuan një trajnim për 24 oficerë policie mbi ndalimin...

Maduro nxjerr në shitje 29 ton ar, çfarë do të bëjë...

Venezuela do të shesë 15 ton ar në Emiratet e Bashkuara Arabe  që vendi të përmbushë nevojat bazë. Nicolas Maduro ka në plan të shesë...

Shitet ‘Telekom Albania’, kush janë 2 aksionerët dhe shuma

Grupi grek OTE njoftoi zyrtarisht se ka rënë dakord për të shitur Telekom Albania në vlerën e 50 milion eurove tek Albania Telecom Invest. Sipas...

Me humbje dhe e zhytur në kredi, zbulohet për sa u...

Spitali me bazë në Greqi “Diagnostic and Therapeutic Center of Athens Hygeia” tha se ka përfunduar shitjen e 100% të filialit të saj, tërësisht...

Arrestohet maqedonasi në Elbasan, do të shiste 500 Euro një pistoletë

Një shtetas maqedonas është arrestuar në Elbasan pasi akuzohet se do të shiste pistoleta kundrejt shumës 500 euro copa. Operacioni policor u kodua "Uraka1" . Personi...

Situatë alarmante, ushqimet e skaduara shiten në dyqanet e qyteteve të...

Çdo ditë në Shqipëri skadojnë me qindra ton ushqime. Ligji i detyron bizneset që ushqimet e skaduara t’i depozitojnë pranë Autoritetit Kombëtar të Ushqimit...

‘Escobari i Ballkanit’ nxjerr në shitje hotelin e tij, cmimi është...

Nga investimet në bono thesari, te llogaritë bankare qindra mijëra dollarëshe, te hotelet e resortet luksoze, deri te makinat e shtrenjta. Arrin në rreth 10...