Tag: shites

VIDEO/Rritje çmimesh të produkteve, procedohen dhe dy pronarë dyqanesh në Durrës

Dy pronarë dyqanesh në Durrës janë proceduar penalisht pasi kanë abuzuar me çmimin e fruta-perimeve. Burime nga policia bejne me dije se gjatë kontrollit të...

Kapet shitesi i kanabisit ne nje lagje te Tiranes

Goditet një tjetër rast i shpërndarjes i lëndëve narkotike në doza të vogla. Sekuestrohen 257 gr. lëndë narkotike Cannabis Sativa. Në pranga shpërndarësi i lëndës narkotike. Shërbimet...

Të infiltruar si blerës hashashi, oficerët e policisë arrestojnë shitësin e...

Forcat e policisë së anti-drogës së Shkodrës kanë arrestuar shtetasin Besnik Frroku, një shitës të lëndëve narkotike në Pukë.   Ai u prangos në flagrancë tek ‘Ura...

Arrestohet shitësi “budalla” i drogës, publikonte foto me para dhe Rolex

Një shitës 'budalla' droge u kap nga policët pasi tregoi sasi të mëdha parash dhe orëve luksoze në një seri fotografish. Brazen Mark Wainfur, 29...