Tag: sheshi skenderbej

VENDIMI/PD siguron prova të forta: Firmoset për të ndërtuar kullën 25-katëshe...

Një denoncim të fortë me dokumenta ka bërë sot, Partia Demokratike, e cila vërteton se ne sheshin Skenderbej do te ndertohej nje kulle e...

Protestë e dhunshme te ‘Sheshi Skënderbej’, 3 qytetarë tërhiqen zvarrë nga...

Policia ka reaguar  dhunshëm mesditën e sotme ndaj dhjetëra personave që ishin duke protestuar në Sheshin Skëndërbej, kundër masave shtrënguese të qeverisë. Protestuesit kanë kërkuar...

Cigare dhe alkool në mes të sheshit “Skënderbej”, Veliaj nuk do...

Sheshi Skënderbej jo pak herë është shndërruar në një mjedis ku shiten alkool edhe qofte. Ndërsa ditën e djeshme, në mes të sheshit "Skënderbej" është...

VIDEO/Tmerri në parkingun nëntokësor te Sheshi ‘Skënderbej’, gazetari tregon se gati...

Gazetari Dritan Laçi ka publikuar në rrjetet sociale një video të momentit kur ai dhe disa makina u bllokuan në parkingun nëntokësor te Sheshi...

FOTO/’Kur ministrat kanë ligj të veçantë, fillojnë i shkelin ato në...

''Ministrat paskan ligj të veçantë''. Kështu shkruan Drejtuesi i Departamentit për Mjedisin në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, në një postim në rrjetet sociale. Ai ka...

Fusha shpk ‘nuk ndalet’, edhe 1.5 milionë euro të tjera për...

Fusha shpk do të përfitojë edhe 1,56 milionë euro të tjera për punimet në sheshin Skënderbej, që duket se po i kushton qytetarëve gjithnjë...

Kurban Bajrami, falet namazi në sheshin Skënderbej, mesazhi i hoxhës për...

Këtë 21 Gusht, të gjithë besimtarët myslimanë në Shqipëri e Kosovë festojnë festën e Kurban Bajramit. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një...

Kurban Bajrami, ky është programi i besimtarëve myslimanë për ditën e...

Komuniteti  Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se namazi i Kurban  Bajramit, ditën e martë, 21 gusht 2018, do të falet në orën...

LISTA/ Sheshi ‘Skënderbej’, bëhet publike kush merr 1.8 milion dollarë

Ndërsa ka mbetur vetëm pak punë për të përfunduar fazën e dytë dhe të fundit për rikualifikimin e sheshit “Skënderbej”, janë publikuar emrat e...

Tiranë, punimet në Sheshin “Skënderbej” nuk kanë të sosur, ja rrugët...

Për shkak se projekti i rikualifikimit urban të sheshit “Skënderbej” ka hyrë në fazën e dytë të punimeve, Bashkia e Tiranës njofton ndryshimin e...