Tag: sherohet

FOTO/Shumë ndryshe në pamje, Silva Bino del nga spitali Infektiv pas...

Silva Bino, Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, ka lënë spitalin Infektiv, në gjendje të mirë shëndetësore. Lajmin e bën të ditur ministrja...

Doktori i Sanatoriumit fiton betejën e rëndë me Covid-19, zbulohet gjendja...

Doktori i spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Alban Hatibi e ka fituar betejën me Covid 19. Lajmin e bën të ditur shefja e reanimacionin në spitalin Covid...

Deputeti socialist shërohet nga infeksioni i COVID-19, vëllai i publikon rezultatin...

Deputeti i Partisë Socialiste, Eljo Hysko është shëruar nga infeksioni i koronavirusit. Kete lajm e ka bërë të ditur vëllai i tij, moderatori, Turjan...

Mustafa mund koronavirusin, mesazh atyre që i uruan vdekjen

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19. Ai ka falenderuar të gjjthë ata që janë lutur për...

VIDEO/77-vjeçarja nga Fushë-Kruja del nga Infektivi, fiton betejën me COVID 19

Një nënë 77-vjeçare nga Fushë-Kruja ka lënë ambientet e Spitalit Infektiv dhe është rikthyer pranë familjes së saj. Lajmin e ka shpërndarë vetë ministrja e...

Pas 4 javësh në terapi intensive, 70-vjeçari nga Kruja kthehet në...

Një lajm i mirë na vjen nga Kruja, një nga vatrat më të rrezikshme të dy javëve të fundit!Një 70-vjeçar ia ka dalë të...

Xhaxho rrëfen sekretet e COVID-19 dhe gjendjen brenda spitalit: Të rrëzon...

Mjeku reanimator Roland Xhaxho, që mundi koronavirusin, pas një trajtimi në Infektiv tregon për “News 24” betejën me sëmundjen, ndërkohë që i duhet të...

Ministrja njofton shërimin e mjekut të njohur: Së shpejti do lerë...

Mjeku i njohur, Roland Xhaxho, i cili rezultoi i infektuar me koronavirus disa ditë më parë është shëruar dhe pritet të lërë Spitalin Infektiv. Lajmi...

90-vjeçarja nga Hasi fiton betejën me koronavirusin

Një 90-vjeçare nga Hasi është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Rama, i cili e ka ndarë me ndjekësit në...

DETAJE/Sa mjekë janë të prekur në Shqipëri me COVID-19, gjysma e...

Nga 383 persona të infektuar me COVID 19, 41 raste janë në radhët e bluzave të bardha. Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë, Silva Bino, deklaroi...