Tag: shen valentini

FOTO/Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut

Moderatorja Rudina Dembacaj, edhe sot ka vendosur që të postojë foton me te dashurin e ri te saj, ish-deputetin Mark Frrokun, duke e uruar...

Meta urim për Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin

Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Keshtu zgjedh të urojë Shen Valentinin presidenti Ilir Meta duke uruar gjithe shqiptaret per me...

Keisi i bën dedikimin special Stresit për Shën Valentin, kujton fjalët...

Keisi, bashkësortaj e reperit të njohur Stresit, nuk ka harruar që të bëjë një dedikim për njeriun e saj të zemrës me rastin e...

Rishfaqet Fatos Nano, ja ku e festoi Shën Valentinin

Ish-kryeministri shqiptar, Fatos Nano, i ka rralluar ndjeshëm daljet në publik. Por ditën e të dashuruarve, Nano është parë në publik. Ai është fotografuar teksa...

Dashuria në Shqipëri kushton, çfarë dhuratash bëjnë kryesisht çiftet

Sado e çuditshme që mund t’ju duket, Po – dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që në Shqipëri,...

Ja shenjat e horoskopit që nuk kanë fat për Shën Valentin

Shën Valentini është dita më e bukur për çiftet. E njohur në mbarë botën si festa e dashurisë, çiftet në këtë ditë përpiqen ta...

Armina Mevlani ju tregon si të kaloni një Shën Valentin romantik

Armina Mevlani është një modele dhe blogere e njohur. Ajo gjithashtu është aktive në rrjetet sociale me postime dhe fotografitë. Armina kujdeset që ndjekësit e saj...

FOTO LAJM/ Sali Beriha uron Shën Valentinin

“Gëzuar miq Shën Valentinin, ditën që të lë pa fjalë!” Kështu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në “Facebook” ndërsa urimin e shoqëron edhe me këtë foto.