Tag: Shembet teatri kombetar

3 deputete te Parlamentit Evropian i drejtohen Komisionit me pyetje per...

Tre deputetë të Parlamentit Europian i janë drejtuar Komisionit Europian me disa pyetje në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar. Eurodeputetë të grupimit parlamentar të...

ZERI I AMERIKES/ Qeveria e shembi Teatrin, ndalime nga policia dhe...

Në Shqipëri, në orët e para të mëngjesit, mjetet e Inspektoriatit të Mbrojtjes së Territorit ndërhynë duke shembur godinën e Teatrit Kombëtar në Tiranë,...

VIDEO&FOTO/ Shembet Teatri Kombetar, dhune mbi qytetaret, masaker kulturore dhe historike

Forca të shumta policie rrethuan gjatë natës ambjentet jashtë Teatrit, ndërsa fadromat mësohet kanë nisur shembjen e tij. Sic duket nga pamjet e publikuara nga...