Tag: shefi

Atentati në Shkodër/Burimet: Shefi i policisë bashkiake ka një predhë në...

Shefi i Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj vijon të jetë nën kujdesin e mjekëve në spitalin e Traumës. Sipas Ora News, 39...

Rëndohet gjendja pas infektimit, niset drejt Turqisë drejtori i Policisë Kufitare...

Dërgohet me urgjence drejt Turqisë drejtori i Policisë së Kufirit të Qarkut Gjirokastër, Arben Joco. Ky i fundit prej ditësh ishte prekur me Covid-19...

Boom rastesh të reja me Covid në Elbasan, infektohet dhe shefi...

Dy raste me Covid-19 janë konfirmuar sot (10 gusht) në paraburgimin e Bradasheshit në Elbasan. Mësohet se jan infektuar shefi i drejtorisë së paraburgimit si...

Pezullohet nga detyra shefi i qarkullimit të qarkut të Korçës

Pezullohet nga detyra shefi i qarkullimit te qarkut të Korçës, Ervin Dervishaj. Nuk dihen arsyet e këtij vendimi por mësohet se Dervishaj ka qenë në...

Përdhunimi i vajzës/Pas arrestimit, Ardi Veliu përjashton shefin e Policisë

Përjashtohet nga radhët e Policisë së Shtetit shefi i Stacionit Policor Fushë Arrëz, Izmir Duraku, për të cilin bëri denoncim vajza e rritur në...

VIDEO/Momenti kur shqiptari më i kërkuar arrestohet në Spanjë, shef i...

Policia e Spanjës vuri në pranga një shqiptar, i cili kërkohej për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Autoritetet spanjolle e kanë arrestuar shqiptarin ndërsa ka...

EMRI/I vihet flaka makinës së shefit të policisë në paraburgimin e...

Gjatë mbrëmjes së djeshme, shefit të policisë në paraburgimin e Bradasheshit, Krenar Kasi, i është djegur automjeti. Burimet nga policia informojnë se makina tip 'Benz...

VIDEO/”Arrestimet dhe dhuna ndaj banorëve të Astirit”, PD padit krerët e...

Partia Demokratike ka paditur Drejtorin e Policisë së Qarkut Tiranë, Shefin e Komisariatit të Policisë së Shtetit nr. 6, Punonjësit e Policisë së Shtetit,...

Punonjësit derdhin lotë nga emocioni, shefi dhuron 4 mln dollarë shpërblime...

Punonjësit e një kompanie do të lumturohen për Krishtlindjet e këtij viti.  Kompania FloraCraft me bazë në Miçigan është duke dhuruar gati 4 milionë...

DENONCIMI/Shefi i zjarrëfikësve në Peshkopi me të shkuar kriminale, nuk pyet...

Në një tjetër denoncim bërë publike nga ish-kryeministri Berisha del se një tjetër person në krye të një institucioni ka një të shkuar kriminale. Sipas...