Tag: senatorium

Dy ngjarjet tragjike/Prokuroria nis hetimet, në dhomat e Sanatoriumit do vendosen...

Për rastin e mbrëmshëm të pacientit 65-vjeçar nga Klosi, Hasan Mira që u vetëhodh nga kati i katërt i Sanatoriumit, ku ishte i shtruar...

Doktori i Sanatoriumit fiton betejën e rëndë me Covid-19, zbulohet gjendja...

Doktori i spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Alban Hatibi e ka fituar betejën me Covid 19. Lajmin e bën të ditur shefja e reanimacionin në spitalin Covid...

Ishte në gjendje të rëndë, 71-vjeçarja, pacientja e parë me COVID-19...

Për herë të parë pas 5 javësh, spitali “Shefqet Ndroqi”, ose ndryshe spitali COVID 2 arrin të nxjerrë nga intubimi, pra nga frymëmarrja e...

Bashkë me të infektuarit në spital shtohen dhe rastet e mjekëve...

Teksa u njoftua zyrtartisht se kemi 55 te infektuar nga koronavirusi, nga burime zyrtare, mesojme se vazhdon të zgjerohet vatra e të prekurve nga...