Tag: sekretarja

VIDEO/Sekretare e Përgjithshme e ministrisë se Lleshajt, një modele dhe studente...

Elena Pici ka marrë së fundmi postin e Sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Brendshme, duke zëvendësuar në detyrë Plarent Ndrecën. Por, Elena Pici nuk...

Mësuesja dhe sekretarja e gjimnazit rezultojnë pozitive me Covid-19

Një ditë më parë dy anëtarë të stafit të gjimnazit në qytetin e Tepelenës kanë rezultuar pozitive me Covid. Burime për Abc News bëjnë me...

Nga debati para bashkisë tek sherri në zyrë, si u plagos...

Diten e sotme, kryebashkiaku i Lushnjës Fatos Tushe u plagos në zyrë nga ish-shoferi i tij. Burime parparake konfirmojnë faktin se Tushe ka marrë plagë...