Tag: Schmidt

Ish ministri i njohur gjerman: Shume pikepyetje mbi procedurat qe sollen...

Ish ministri dhe deputet i Bundestagut Christian Schmidt ka reaguar për shembjen e Teatrit Kombëtar në Tiranë. "Prishja e Teatrit Kombëtar është një akt që...