Tag: sazan guri

Guri me apel për shqiptarët: Ja tre arsyet pse duhet të...

Tjeter kendveshtrim ka profesor Sazan Guri, kur vjen puna tek perdorimi i shezlloneve ne plazhe. Profesori u ka bere thirrje shqiptarëve që të mos...

Debati me mjekun/Sazan Guri: Ne jemi racë pellazge, nuk u prekëm...

Në vendin tonë janë shënuar dy rastet e para me koronavirus. Dy personat e prekur janë babë e bir, njëri 28 vjeç dhe tjetri 54...

Tërmeti i rradhës është shumë larg’ Sazan Guri: Shteti duhet të...

Ambientalisti Sazan Guri i ka bërë thirrje qytetarëve që të qetësohen pas tërmetit të fortë që tronditi vendin më 26 nëntor. Në emisionin “Provokacija” me...

Policia e Lleshajt nuk kursen as Sazan Gurin: “Më kanë nisur...

Ambientalisti Sazan Guri tha në një prononcim për News 24 se policia i ka dërguar fletë-thirrje, duke thënë se nuk ia ka idenë se...

Sazan Guri tregon kërcënimin nga drejtori i policisë: Nëse shkon prapë...

Situata me Unazën e Re, e kthyer tashmë në kauzë, ka rifilluar të jetë plot tensione, ku se fundmi ka patur presione dhe kërcënime. Ambientalisti...

“Do futesh në parlament për rrogën?” Sazan Guri: Me flori të...

Pas djegies në masë të mandateve nga deputetët e opozitës, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur me procedurat e mëtejshme për plotësimin e vakancave...

VIDEO/ Sazan Guri habit të gjithë, puth në mes të emisionit...

Ambientalisti Sazan Guri ishte thirrur  në njërën prej puntatave të  emisionin ‘360 gradë’ për  të folur për çështjen e banorëvë të Astirit, të cilët...

FOTO GALERI & VIDEO GALERI / Lironi shqiponjën! – Pas apelit...

Shqiponja e burgosur dhe e gjakosur bëri namin në rrjet, pas nje denoncimi të ambientalistit Sazan Guri në facebook. Ai i shkroi ministrit të...