Tag: samir mane

Opozita mbikqyr protestat e minatoreve ne Bulqize: Sektori minerar i mbytur...

Perfaqesues te PD paten sot nje takim me minarorët në Bulqizë, pas protestes se tyre ne lodhje me presionet qe behen ndaj ture nga...

Organizata Politike: “Samir Mane vodhi festat e minatoreve”

Nje grup te rinjsh, anetare te Organizates Politike varen sot nje banderole ne fasaden e Pallatit te Kultures ne Tirane ne te cilin shkruhej...

FOTO/ “Njëri para dhe tjetri mbrapa”, Rama pret ‘mysafir’ Blushin dha...

Biznesmeni i njohur Samir Mane dhe drejtori i Top Channel, Ben Blushi janë fotografuar duke hyrë në godinën e Kryeministrisë. Në fotot e siguruara nga...

Kush e mbron kunatin e Samir Manes? (Një krahasim mes Gentit...

Në harkun kohor të 10 ditëve, televizioni kombëtar Top-Channel ka publikuar një dyzinë lajmesh që lidhen me dy vëllezër biznesmenë indianë, vëllezërit Sandesara, të...

10 më të pasurit e 2017 në Shqipëri, kryeson sërish i...

Ashtu siç është bërë tashmë traditë, Instituti Europian Pashko dhe gazeta Mapo publikuan listën e 10 personave më të pasur në Shqipëri. Drejtori i...

Samir Mane tregon historinë me portalet dhe nënën: Kërkojnë 7 milionë...

Samir Mane, njeriu më i pasur në Shqipëri tregoi sonte te Xing me Ermalin një histori me portalet online. Sikurse tregoi milioneri, e ema...