Tag: sali berisha

“Kete nuk ia beri as Enveri qe vinte nga qyteti i...

Ish-Kryeministri Berisha i ka kushtuar një koment të gjatë sheshit të ri Skënderbej duke e konsideruar atë si një rezultat të babëzisë dhe injorancës....

INTERVISTA/Berisha: Lulzim Basha do marrë vendime shumë të rëndësishme

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një intervistë sonte në tvsh duke komentuar zhvillimet poliitke në vend gjatë bisedës me gazetarin Lutfi Dervishi.     LUTFI DERVISHI: Ndodhemi...

ARMAND MAHO/Sondazhet e rreme, ja sa vota i duhen PD qe...

Sot me ndarjen e PS dhe daljen me vete kemi nje rezultat bazuar ne numrin e votave te 2013 diku tek 62 PS, 61-PD...