Tag: sali berisha

Shëtit me Ferrarin me dy targa, Berisha: Policia nuk guxon ta...

Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar këtë të mërkurë një denoncim të një qytetari, në lidhje me një emër të njohur në Shkodër. Fjala është...

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Po bën spastrim kombëtar, po u vret...

Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Rama për spastrim kombëtar, duke deklaruar se vetëm në katër vite të qeverisjes së tij janë larguar...

Sali Berisha: Edi Rama dënohet me 5 vite burg, të përgatitet...

Sali Berisha thotë se kryeministri Edi Rama mund të dënohet me minimalisht 5 vite burg në SHBA, duke iu referuar një fotografie të Ramës...

Berisha: ‘O drogë të madhe ka Shqipëria, o rroftë e qoftë...

Pas një seri lajmesh, ku raportohet për kapje të sasive të mëdha të drogës jashtë vendit, por ku personazhe janë trafikantët shqiptarë, ish kryeministri...

“Si t‘i kuptojmë deklaratat e Komisionerit Hahn dhe Ambasadorit Soreca”

Nga Sali Berisha Miq, pas votimit te Bundestagut Gjerman , jo vetem per te hedhur poshte raportin e Komisionit Europian qe rekomandonte si çdo vit,...

Berisha tregon ku ndodhej kur ra tërmeti: Po lexoja në katin...

Ish kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer për herë të parë se ku ishte gjatë momentit kur Tiranën e goditi tërmeti i fuqishëm.  Në një...

VIDEO/ “Në parkun e liqenit priten pemë për ndërtimin e një...

Në parkun e Liqenit vazhdojnë të favorizohen bizneset. Në një video të publikuar nga Ish-kryeministri Sali Berisha, një qytetar denoncon se në park po...

Sali Berisha tregon vendin ku takohet me Ilir Metën

Sali Berisha tha sonte në një intervistë për emisionin Opinion se takohet me Ilir Metën por j oën zyrën e këtij të fundit. “Takohemi me...

“Një koalicion PS-PD?”, Berisha ngre alarmin: Do shuhej çdo shpresë, do...

Aludimeve të fundit se mes PD dhe PS mund të ketë një marrëveshje, u është përgjigjur dhe lideri historik i PD-së, Sali Berisha, i...

Berisha: Drejtori i policisë së Fierit aksidentoi qytetarin, por ngjarja u...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital që akuzon drejtorin e policisë së Fierit, Andon Marko se ka aksidentuar për vdekje...