Tag: sali berisha

Albin Kurti i shkon në zyrë Sali Berishës, ja çfarë diskutuan

Ish-kryeministri Sali Berisha ka pritur në një takim liderin e Vetëvendosjes  dhe kryeministrin e ardhshëm të Kosovës, Albin Kurti. Sipas asaj që shkruan Berisha në...

“Edhe këpucët i blejnë njëlloj”/ Berisha publikon foton e Ramës, Vuçiçit,...

Ish- Kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social një foto-montazh ku duken kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, Presidentët Thaçi e Vuçi si dhe...

Berisha: Baton Haxhiu, shef i Miladinit. Sa isha unë në pushtet...

“A është bërë pishman Sali Berisha për sulmet ndaj Baton Haxhiut?” I ftuar në Zonë e Lirë, ish kryeministri Sali Berisha ka vijuar akuzat ndaj...

Çfarë është Albin Kurti për Berishën? Ja si përgjigjet ish-kryeministri

I ftuar në “Zonë e Lirë”, ish kryeministri Sali Berisha, i pyetur nga moderatori Arian Çani, është shprehur me superlativa për liderin e Vetëvendosjes...

“Kam një sekret”, rrëfehet Sali Berisha: Çfarë më bën të ndihem...

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar ish kryeministri Sali Berisha, i cili disa ditë më parë festoi 75 vjetorin...

BERISHA/ Nje pyetje asgjesuese per kreun e Meduzes, Edvin Mafia!

Nga Sali Berisha Nje pyetje asgjesuese per kreun e Meduzes, Edvin Mafia! Ftoj çdo shqiptar qe sonte ti shtroje kete pyetje Edvin Mafise, njeriut qe bllokon...

FOTO/75-vjetori i ish-kryeministrit, Meta bën dhuratën e veçantë për Berishën

Një urim të veçantë i ka bërë Presidenti Ilir Meta, ish-kryeministrit Berisha për 75-vjetorin e lindjes. Kujtojmë se ishte vetë Berisha i cili me...

Sali Berisha paralajmëron Edi Ramën/ Po e publikove prapë këtë foto,...

Ish Kryeministri Berisha ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook pas ripublikimit të disa fotove të Edi Ramës më shenja...

Berisha: Edvin Mafia të lirojnë menjeherë protestuesit e arrestuar tek ‘Unaza...

Ish-kryeministri Berisha në postim të fundit në profilin e tij në facebook, dënon me ashpërsinë më të madhe arrestimin e protestuesve të Unazës së...

Nobeli në Letërsi/ Berisha: Fitoi adhuruesi i Mostra e Racizmit, të...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të Akademisë së Nobelit, që i jep çmimin më të lartë për Letërsinë shkrimtarit austriak Peter Handke. Sipas...