Tag: rrjeti

VIDEO/Rikthehet fuqishëm Kejvina Kthella, provokon ndjekësit me pamjet e ‘nxehta’

Ka provokuar ndjeshëm rrjetin, modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila njihet per format bombastike dhe postimet e nxehta. Teksa ndodhet ne Amerike, ne Kaliforni,...

DETAJE/Laboratori i drogës në Tiranë, “Pipo” dhe “Loli i Verës”, kokat...

Ditën e djeshme ra në prangat e policisë një grup i përbërë prej 5 anëtarësh. Policia bënte me dije se nga operacioni “Laboratori”,  u...

Operacion antidroge në Belgjikë e Zvicër, shkatërrohet banda shqiptaro-belge

Një hetim që kishte nisur në Belgjikë nga Policia Gjyqësore Federale e Leuvenit, me mbështetjen e ‘EUROPOL’-it, ka sjellë arrestimin e dhjetërave persona. Mësohet...

EMRAT/Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në Francë, në krye dy vëllezërit shqiptarë

Një rrjet tutorësh shqiptarë u shkatërrua, pas hetimeve që zbuluan se rekrutonin vajza  për prostutcion në Tuluz. Që prej vitit 2016, në më shumë...

Qytetarët shpërthejnë në rrjet pas kapjes së 24 vjeçarit, kërkojnë dënimin...

Masakra me 8 të vdekur në Selenicë ka tronditur vendin tonë e kësisoj reagimet dhe komentet e qytetarëve kanë qënë të shumta. Vrasësi është kapur...