Tag: rritet

Vijon të shënohet rekord në vend, 69 raste të reja me...

Gjate 24 oreve te fundit jane testuar 319 vete ku kane rezultuar pozitive 69 persona me COVID-19, kryesisht në ndërmarrje dhe aktivitete biznesi, kontakte...

“Shqetësues dhe shtrimi në spitale”, Rritet ndjeshëm numri i infektimeve, harta...

38 pacientë me koronavirus janë të shtruar aktualisht në të dy spitalet COVID në vendin tonë. Drejtoresha e ISHP-së, Albana Fico pohoi se sot...

LAJM I FUNDIT/Shënohen 14 raste të reja, vijon vatra e infeksionit...

Ka shkuar në 750 numri i të prekurve me koronavirus në vend me 14 raste te reja, nga te cilat 7 ne Tirane, 5...

Shkon në 634 numri i personave të prekur me koronavirus, Tirana...

Ka shkuar në 634 numri i të prekurve me koronavirus në vend, 25 raste te reja. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë...

Kosova në alarm, arrin në 423 numri i të infektuarve me...

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar se 36 raste kanë rezultuar pozitive në testin për COVID-19. Sipas njoftimit të IKSHPK-së, në Laboratorin e...

Rritet numri i fëmijëve të infektuar me COVID-19 në Shqipëri, si...

Zv.ministrja Rakacolli tha se numri i fëmijëve  të prekur nga koronavirusi është 16, por fatmirësisht janë në gjendje të mirë, pasi asnjërit prej tyre...

LAJM I FUNDIT/Rritet numri i viktimave në vend, shtohen ndjeshëm dhe...

Një tjetër pacient humb jetën në spitalin Infektiv duke e çuar në 18 numrin e pacientëve që kanë ndërruar jetë nga koronavirusi COVID-19. Ndërkohë gjatë...

LAJM I FUNDIT/Shkon në 243 numri i të prekurve me koronavirus...

Ka shkuar në 243 numri i presonave të prekur me koronavirus në vendn tonë. Lajmin e ka bërë me dije Ministria e Shëndetësisë, në përditësimin...

“Rritet 12-herë mbjellja e kanabisit”, Ish-ministri: Hidhni në gjyq edhe RAI...

Për Ylli Manjanin, lajmi se është 12- fishuar kultivimi i hashashit nuk perben çudi. Pas reportazhit RAI 3, Manjani shkruan në rrjetet sociale se...

Rritet numri i viktimave, nxirren të pajetë nga rrënojat burrë dhe...

Fatkeqësisht, numri i viktimave vijon të rritet pas tërmetit të fuqishëm që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës. Ka shkuar në 26 numri i viktimave...