Tag: Rreshen

Vrasja në Rrëshen sjell reagimin e fortë të ish-deputetes: Me Edi...

Pas vrasjes në Rrëshen, ka reaguar anëtarja e kryesisë së PD, Izmira Ulqinaku, e cila shprehet se me Edi Ramën gratë dhe vajzat janë...

“Jam i tronditur”, Basha reagon për krimin në Rrëshen: Shqipëria ka...

Ndonese qeveria eshte e zene me reformat dhe vizitat në vendet e tjera, situata ne Shqiperi paraqitet serioze, ku garantimi i rendit dhe sigurise...

Vrasja e dyfishtë në Rrëshen, policia vë në dispozicion një shumë...

Forcat RENEA, FNSH dhe strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Lezhë kanë vijuar pa ndërprerë kontrollin e territorit dhe të vendeve të dyshuara ku...

Te shtenat ne Rreshen, moter e vella mbeten te vdekur

Nga te shtenat me arne ne Rreshen kane mbetur te veekur vella e  moter, bejne te ditur burime te pakonfirmuara nga policia. Paraprakisht flitet se...

Kushton mbi 10 mijë $, ky është snajperi me të cilin...

Një plumb i vetëm i mjaftoi autorit për ta çuar në fund ekzekutimin e 47-vjeçarit i cili u godit në zemër. Arma në foto...

DETAJE/Lidhja e Reçit me kryefamiljarin që vdiq nga tërmeti i 26...

Zbulohen detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në Rrëshen, aty ku mbeti i vrarë biznesmeni Kastriot Reçi. Ai u ekzekutua me...

LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë në Rrëshen, viktima humb jetën...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrëshen. Një person mësohet se është vrarë paraditen e sotme. Lajmi është bërë i ditur nga burime spitalore...

U ekzekutua nga vrasës me pagesë, atentati ndaj Gjinit: Ja pistat...

24 orë pas ngjarjes, janë shoqëruar deri më tani në Komisariat mbi 10 persona të cilët janë marrë në pyetje dhe janë lënë sërish...

VIDEO/Rrëshen, gjendet një makinë e djegur, dyshohet të jetë e …

Në zonën Kodër-Rrëshen, në Mirditë,është  gjetur një makinë e djegur , e cila  dyshohet se është përdorur nga autorët e vrasjes që ndodhi mesditën...

Vrasja në Rreshen, Dom Gjergj Meta dënon krimin: Deri...

Shqipëria vazhdon të tronditet nga vrasjet mafioze, krime të cilat ndodhin në vende publike dhe në prani të njerëzve. Pas një atentati me armë...