Tag: rrahja

DENONCIMI/Rrahjen e Administratorit të Njësisë Administrative Gjocaj e urdhëroi Taulant Balla

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mesazhin e dy qytetarëve në "Facebook", i cili pasi denoncon ben dhe nje akuze te rende. Sipas asaj qe dhe...

FOTO/Asnjë reagim për dhunën e banorëve në Astir, ambasada Holandeze shokohet...

Nga ana e ambasadave dhe institucioneve ndërkombëtare në vend, nuk ka patur asnjë reagim lidhur me dhunen e ushtruar ndaj banorëve të Astirit pas...